Tibhar Hybrid MK
Snelheid: 124
Controle: 96
Spin: 120
Hardheid: Â 48 graden
Leverbaar in dikte 2,0 en max
Kleur: rood, zwart en blauw
- VERZENDING: Bestel voor 14:00
dan wordt uw bestelling nog dezelfde dag verzonden (mits voorradig) - GRATIS VERZENDING : Vanaf €40,- m.u.v. tafeltennistafels.
- LEVERING TAFELTENNISTAFELS : Neem bij bestelling van een of meerdere tafeltennistafels altijd even contact op voor de levertijd en transportkosten.
Tibhar Hybrid MK
De met onze topspelers Danko Jorgic, Vladimir Samsonov en Shang Kun opgedane ervaring tijdens de ontwikkeling van de K3 rubbers zijn de basis van Hybrid MK rubber, alle verzamelde data gecombineerd met de persoonlijke eisen van Kenta Matsudaira, komen in deze rubber bij elkaar.
De Hybrid MK heeft alle kenmerken van het spel van Kenta Matsudaira. Veel controle, heel veel balgevoel, uitermate hoge spinmogelijkheden, maar ook voldoende snelheid om uw tegenstander onder druk te zetten.

